Бенгальський кіт

Бенгальський кіт
Бенгальські коти не змусять вас сумувати, своєю цікавістю та пустощами вони розвеселять будь-якого господаря. Це не та порода котів, яку можна часто застати за сном на колінах будь-кого із сім’ї. А своїм, не схожим на більшості котячих голосом, бенгальський кіт вразить навіть витонченого слухача.
Історія виникнення породи
Бенгальський кіт є результатом схрещування домашньої кішки і дикого Азійського леопардового кота. Предки цієї породи мали коричневі або чорні плями, які були хаотично розкидані на загальному жовтоватому фоні. Однак під час розповсюдження породи її схрещували з представниками інших видів, в результаті чого зараз зустрічається і багато інших забарвлень бенгальських котів.
Сьогодні ж, як правило, заводчики дотримуються чистоти породи. Хоча часто для розведення використовують і диких котів, однак потомство таких альянсів офіційно вважається гібридами, принаймні до четвертого покоління. А от четверте покоління вже вважається повноправними бенгальськими котами.
Хоча предки цієї породи і досі ведуть дикий спосіб життя, сьогоднішні бенгальські коти є воістину домашніми. Вони дружелюбні, добрі, ніжні та дуже розумні. Ці коти дуже толерантні, а тому їх часто можна побачити на фото навіть з собаками. Бенгальські коти дуже активні, люблять погратися з іграшками чи з кимсь із господарів, вилізти на дерево, а також добряче побігати чи навіть пополювати.
Коти цієї породи наділені середнього розміру тілом. Завдяки подовженому тілу, добре розвиненій мускулатурі, довшим по відношенню до передніх заднім ногам, рухомих при ходьбі плечей бенгальські коти набувають справжнього «дикого» вигляду. А під час руху вони взагалі більше нагадують пантеру, ніж домашнього улюбленця.
Ця порода котів має довгасте обличчя зі спрямованим профілем, широкий ніс, округлий лоб та незвичайно красиві очі. Щоки і підборіддя у бенгальських котів білого кольору, вушка середнього розміру, заокругленої форми на кінчиках. Шерсть коротка, буває різних варіантів теббі-забарвлення, завдяки яким бенгальські коти такі індивідуальні, не схожі на більшість інших порід.
Хоча з іншого боку, палітра натуральних забарвлень бенгальських котів не така вже й різноманітна: браун теббі, білий з жовтуватим відтінком живіт і горизонтально спрямований малюнок з плям чи розеток по всьому тілу. Не таке вже й різноманіття скажете ви. Однак, як згадувалося вище, завдяки схрещуванню бенгальської кішки з іншими породами гамма забарвлень збагатилася ні стільки, що ми навіть не ризикуватимемо перераховувати всі можливі варіації кольорів і малюнків, якими можуть володіти коти цієї породи.
Комментарии
Отправить комментарий